آسان شدن سفر با خودرو شخصی به ارمنستان

آسان شدن سفر با خودرو شخصی به ارمنستانReviewed by تور ارمنستان on Jan 25Rating: 5.0آسان شدن سفر با خودرو شخصی به ارمنستانآسان شدن سفر با خودرو شخصی به ارمنستان تشریفات گمرکی خروج موقت خودرو در گمرک نوردوزتشریفات گمرکی خروج موقت خودرو در گمرک نوردوز مجاز اعلام شد.

آسان شدن سفر با خودرو شخصی به ارمنستان

تشریفات گمرکی خروج موقت خودرو در گمرک نوردوز

تشریفات گمرکی خروج موقت خودرو در گمرک نوردوز مجاز اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، گمرک ایران اعلام کرد : مسافرانی که قصد دارند با خودرو شخصی به ارمنستان سفر کنند می‌توانند تشریفات خروج موقت خودروی خود را در نقطه صفر مرزی و در گمرک نوردوز انجام دهند.

مدارک لازم برای مجوز خروج موقت خودروی سواری و کامیون(کاپوتاژ) شامل سند مالکیت خودرو وسند راهور، کارت خودرو، کارت ملی و شناسنامه است.

خودروهای سواری بالای بیست سال که حالت عتیقه پیدا می‌کند ، باید برای خروج از کشور مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را مبنی بر بلامانع بودن دریافت کنند.

تسهیل سفر اتباع ایرانی به ارمنستان و همچنین آسان ‌تر شدن ورود گردشگران ارمنستانی به ایران در اجرای توافق‌نامه همکاری‌های متقابل گمرکی صورت می‌گیرد که پیش از این به امضای رئیس کل گمرک ایران و طرف ارمنستانی رسیده بود.

قبل از این اقدام با هدف توسعه گردشگری، گمرک ایران جهت سهولت در رفت و آمد گردشگران ارمنستانی به کشورمان نرخ تضمین ورود موقت خودرو را از این کشور به کمتر از ۹۰ دلار کاهش داد.

آریام تور ارمنستان

اطلاعات تماس :☎️ ۰۹۳۳۳۲۶۶۶۸۸ این شماره در تلگرام ، واتس اپ ، ایمو ، آی دی تلگرام : JREIRA@

More Posts

آریام تور ارمنستان

اطلاعات تماس :☎️ 09333266688 این شماره در تلگرام ، واتس اپ ، ایمو ، آی دی تلگرام : JREIRA@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE
تماس با واتس اپ