آغاز حمل و نقل ترکیبی با اروپا/کانتینرهای ارمنستانی آمدند

آغاز حمل و نقل ترکیبی با اروپا/کانتینرهای ارمنستانی آمدندReviewed by تور ارمنستان on Nov 20Rating: 5.0آغاز حمل و نقل ترکیبی با اروپا/کانتینرهای ارمنستانی آمدندآغاز حمل و نقل ترکیبی با اروپا/کانتینرهای ارمنستانی آمدند دبیر کانون سراسری انجمن شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی، از آغاز حمل و نقل ترکیبی بار با اروپا از

دبیر کانون سراسری انجمن شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی، از آغاز حمل و نقل ترکیبی بار با اروپا از طریق ارمنستان خبر داد.

غلامحسین امیری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ظرف دو تا سه سال گذشته، مشکلاتی در مرز ترکیه برای حمل و نقل بار از اروپا داشتیم که همین موضوع موجب شد رایزنی‌هایی میان ایران با برخی کشورها به منظور استفاده از مسیرهای موازی انجام شود.

دبیر کانون سراسری انجمن‌ شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی افزود: حمل و نقل بار از مرز ترکیه، حدود ۱۰ روز تا یک ماه زمان می‌برد و همین موضوع، مشکلاتی را ایجاد می‌کرد؛ بنابراین رایزنی‌هایی میان ایران با سفارت ارمنستان و گرجستان انجام شد که بر اساس آن، قراردادی برای حمل و نقل، واردات و صادرات ترکیبی کالا میان ایران و این کشورها بسته شد.

وی بیان کرد: در رایزنی‌های انجام‌شده، سفارت ایران، ارمنستان و گرجستان، کانون سراسری شرکت‌های حمل و نقل ایران، راه‌آهن و گمرک حضور داشتند و به دنبال امضای این قرار داد، دو کانتینر بار از مرز ارمنستان وارد ایران شد.

به گفته امیری، این دو کانتینر بار در مسیر هامبورگ-ارمنستان و در مدت زمان کوتاهتری نسبت به مسیر هامبورگ-ترکیه وارد کشور شدند.

امیری گفت: برای حمل و نقل از مسیر هامبورگ -ایران از ترکیب حمل و نقل جاده‌ای- دریایی استفاده شد و قیمت حمل بار برای این مسیر در مقایسه با مسیر ترکیه تنهاحدود ۱ تا ۲ درصد کاهش یافت؛ اما از لحاظ صرفه‌جویی در زمان، این مسیر گزینه خوبی محسوب می‌شود.

آریام تور ارمنستان

اطلاعات تماس :☎️ ۰۹۳۳۳۲۶۶۶۸۸ این شماره در تلگرام ، واتس اپ ، ایمو ، آی دی تلگرام : JREIRA@

More Posts

آریام تور ارمنستان

اطلاعات تماس :☎️ 09333266688 این شماره در تلگرام ، واتس اپ ، ایمو ، آی دی تلگرام : JREIRA@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واتس اپ