هتل آویا ترانس ارمنستان

هتل آویا ترانس ارمنستانReviewed by تور ارمنستان on Oct 13Rating: 5.0هتل آویا ترانس ارمنستانهتل آویا ترانس ارمنستان واقع در خیابان آبوویان، آماده پذیرائی از شما می‌‌باشد. خیابان آبویان مرکز تاریخی‌ شهر ایروان و یکی‌ از قدیمی‌‌ترین و شناخته شده ترین

هتل آویا ترانس ارمنستان

اگر قصد سفر به ارمنستان دارید، چه برای تفریح چه برای تجارت، هتل آویا ترانس واقع در خیابان آبوویان، آماده پذیرائی از شما می‌‌باشد. خیابان آبویان مرکز تاریخی‌ شهرایروان و یکی‌ از قدیمی‌‌ترین و شناخته شده ترین خیابان‌های پایتخت میباشد.

هتل آویا ترانس از معدود هتل هایی در ارمنستان میباشد که در آن شما نزدیک به تمامی مکان‌های مهم، تفریحی و تاریخی باستانی ارمنستان میباشید.این هتل مکانی بسیار جذّاب و آرامش بخش میباشد که بسیاری از مهمانان در نامه‌های خود از آن راضی‌ بوده و اعلام کرده اند که از اسکان در این هتل بسیار خشنوند بوده اند.

موقعیت: خیابان آبووبیان ، شماره ۴ (مرکز شهر)

امكانات هتل:

عمومی و سرویس:

رستوران با غذاهای ارمنی و اروپایی ، کافی‌ شاپ ۲۴ ساعته ، مرکز تجاری ۲۴ ساعته ، دسترسی‌ به اینترنت در اتاق ها ، اینترنت پر سرعت در لابی هتل ، خدمات تبدیل ارز ، خشکشویی ، فروشگاه تهیه هدایا ، خدمات کرایه اتومبیل ، خدمات ۲۴ سات اتاق ، حمل و نقل از فرودگاه به هتل و از هتل به فرودگاه ، پارکینگ ، خدمات امنیتی ۲۴ ساعته ، تخفیف برای کودکان ،صندوق امانات .

اتاق:

هتل دارای ۵۵ اتاق راحت با این مشخصات میباشد: اتاق تک نفره معمولی‌، اتاق دو نفر معمولی‌ ، اتاق خانوادگی معمولی‌، اتاق تک نفره لوکس، اتاق دو نفره لوکس و اتاق خانوادگی لوکس و مجلل. ویژگی‌ آشکار همه اتاق‌ها راحتی‌، فضای مناسب و زیبائی میباشد.اتاق ها لوکس و مجلل در سال ۲۰۰۶ بازسازی شده اند و نسبت به اتاق‌های دیگر راحت تر و زیباتر میباشند.

سیستم تهویه ، خنک کننده و گرم کننده ، تلویزیون مجهز به ماهواره ، پرده ها و فرش‌های نسوز ، تلفن بین‌المللی ، رادیو و دسترسی‌ به اینترنت ، یخچال و آشپزخانه کوچک ، دستگاه امنیتی در برابر آتش سوزی ، حمام با امکانات کامل ،برق ۲۲۰ ولتاژ.

ساعت ورود: ۱۴:۰۰(ظهر)

ساعت خروج: ۱۲:۰۰ ظهر

تخت اضافه: امکان پذیر است.


آریام تور ارمنستان

مشاوره تور ارمنستان در ایران و صدای مشتری انتقادات و پیشنهادات:☎️ ۰۹۳۳۳۲۶۶۶۸۸
اطلاعات دفتر و کارگزار تور ارمنستان در ایروان: ☎️ ۰۰۳۷۴۹۴۷۲۲۲۰۰☎️۰۰۳۷۴۹۸۷۲۲۲۰۰
شماره دفتر: ☎️ ۰۰۳۷۴۱۰۵۲۰۸۳۴
آدرس دفتر ایروان: مازند تور ارمنستان
ارمنستان،ایروان،نعلبندیان۵۰،ساختمان شماره ۴۵

More Posts

آریام تور ارمنستان

مشاوره تور ارمنستان در ایران و صدای مشتری انتقادات و پیشنهادات:☎️ 09333266688
اطلاعات دفتر و کارگزار تور ارمنستان در ایروان: ☎️ 0037494722200☎️0037498722200
شماره دفتر: ☎️ 0037410520834
آدرس دفتر ایروان: مازند تور ارمنستان
ارمنستان،ایروان،نعلبندیان50،ساختمان شماره 45

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
CLOSE
CLOSE