هتل آویا ترانس ارمنستان

هتل آویا ترانس ارمنستانReviewed by تور ارمنستان on Nov 2Rating: 5.0هتل آویا ترانس ارمنستانهتل آویا ترانس ارمنستان واقع در خیابان آبوویان، آماده پذیرائی از شما می‌‌باشد. خیابان آبویان مرکز تاریخی‌ شهر ایروان و یکی‌ از قدیمی‌‌ترین و شناخته شده ترین

هتل آویا ترانس ارمنستان

اگر قصد سفر به ارمنستان دارید، چه برای تفریح چه برای تجارت، هتل آویا ترانس واقع در خیابان آبوویان، آماده پذیرائی از شما می‌‌باشد. خیابان آبویان مرکز تاریخی‌ شهرایروان و یکی‌ از قدیمی‌‌ترین و شناخته شده ترین خیابان‌های پایتخت میباشد.

هتل آویا ترانس از معدود هتل هایی در ارمنستان میباشد که در آن شما نزدیک به تمامی مکان‌های مهم، تفریحی و تاریخی باستانی ارمنستان میباشید.این هتل مکانی بسیار جذّاب و آرامش بخش میباشد که بسیاری از مهمانان در نامه‌های خود از آن راضی‌ بوده و اعلام کرده اند که از اسکان در این هتل بسیار خشنوند بوده اند.

موقعیت: خیابان آبووبیان ، شماره ۴ (مرکز شهر)

امكانات هتل:

عمومی و سرویس:

رستوران با غذاهای ارمنی و اروپایی ، کافی‌ شاپ ۲۴ ساعته ، مرکز تجاری ۲۴ ساعته ، دسترسی‌ به اینترنت در اتاق ها ، اینترنت پر سرعت در لابی هتل ، خدمات تبدیل ارز ، خشکشویی ، فروشگاه تهیه هدایا ، خدمات کرایه اتومبیل ، خدمات ۲۴ سات اتاق ، حمل و نقل از فرودگاه به هتل و از هتل به فرودگاه ، پارکینگ ، خدمات امنیتی ۲۴ ساعته ، تخفیف برای کودکان ،صندوق امانات .

اتاق:

هتل دارای ۵۵ اتاق راحت با این مشخصات میباشد: اتاق تک نفره معمولی‌، اتاق دو نفر معمولی‌ ، اتاق خانوادگی معمولی‌، اتاق تک نفره لوکس، اتاق دو نفره لوکس و اتاق خانوادگی لوکس و مجلل. ویژگی‌ آشکار همه اتاق‌ها راحتی‌، فضای مناسب و زیبائی میباشد.اتاق ها لوکس و مجلل در سال ۲۰۰۶ بازسازی شده اند و نسبت به اتاق‌های دیگر راحت تر و زیباتر میباشند.

سیستم تهویه ، خنک کننده و گرم کننده ، تلویزیون مجهز به ماهواره ، پرده ها و فرش‌های نسوز ، تلفن بین‌المللی ، رادیو و دسترسی‌ به اینترنت ، یخچال و آشپزخانه کوچک ، دستگاه امنیتی در برابر آتش سوزی ، حمام با امکانات کامل ،برق ۲۲۰ ولتاژ.

ساعت ورود: ۱۴:۰۰(ظهر)

ساعت خروج: ۱۲:۰۰ ظهر

تخت اضافه: امکان پذیر است.


آریام تور ارمنستان

تلفن تماس رزرو آپارتمان و ثبت شرکت در ارمنستان:☎️ ۰۹۳۳۳۲۶۶۶۸۸ شماره کارگزار تور ارمنستان در ایروان: ☎️ ۰۰۳۷۴۴۱۳۰۳۰۴۲ شماره رزرو آپارتمان و ثبت شرکت در ایروان: ☎️ ۰۰۳۷۴۴۱۹۱۱۱۵۹

More Posts

آریام تور ارمنستان

تلفن تماس رزرو آپارتمان و ثبت شرکت در ارمنستان:☎️ 09333266688 شماره کارگزار تور ارمنستان در ایروان: ☎️ ۰۰۳۷۴۴۱۳۰۳۰۴۲ شماره رزرو آپارتمان و ثبت شرکت در ایروان: ☎️ 0037441911159

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
CLOSE
CLOSE