هتل بست وسترن کنگرس

هتل بست وسترن کنگرسReviewed by تور ارمنستان on Nov 2Rating: 5.0هتل بست وسترن کنگرس

هتل بست وسترن کنگرس

هتل بین المللی با بیش از ۴،۰۰۰ هتل در سرتاسر دنیا که به طور مستقل و متعلق به اداره می شود بزرگترین هتل زنجیره ائی جهان می باشد.با استخدام ۱،۰۸۷ نفر و بیش از اتاق مهمان با کیفیت بالا در ۸۰ کشور و منطقه در سراسر جهان واقع شده است. ۳۰۳،۸۸۸ اطلاعات کلی در مورد هتل هتلی لوکس ومدرن است که ترکیبی ازتجارت و آرامش و افتخار در یک راه منحصر به فرد است. که از روز تاسیس هتل پیشرو در سطح بین المللی در تجارت مهمان نوازی ارمنی برای تعالی هتل و دستاوردهای به دست آمده هرگز متوقف نمی شود .

این هتل در سال ۲۰۰۷ عضو انجمن بین المللی بزرگترین هتل های زنجیره ای جهان شد که این نشان دهنده قصد این هتل در جهت ارائه خدمات سطح بالا را به مشتریان ما نشان میدهد.از نظر استراتژیک مکانی مسافتی کوتاه از فرودگاه و درمرکز شهرستان واقع شده است، که ایده آلی است برای تجارت و اوقات فراغت مسافران است . باغ و استخر شنا با شکل مرسوم و مد روز با بهترین امکانات رفاهی هتل خود را بین بقیه شعبات منحصر به فرد نموده است.

موقعیت هتل : خیابان ایتالیا ، شماره ۱ مرکز شهر

امكانات هتل:

عمومی و سرویس

۱۲۶اتاق (۴۴ یک نفره ، ۷۲ دونفره / ۱۰ اتاق لوکس کنگرس)، خدمات اتومبیل، خدمات لباسشوئی و خشکشوئی، سه سالنملاقات و کنفرانس / دو سالن کنگره، میز کسب و کار، رستوران “Raffaello”، آسانسور / بالابر، مستخدمین چند زبانه ، قهوه سرا”ونیز”، مرکز تناسب اندام با مرکز مجهز به سونا، استخر روباز. پارکینگ، لباسشوئی ۲۴h، مرکز خدمات تجاری ، تخت اضافی در اتاق های اجرایی، انتقال از فرودگاه و سرویس ترانسفر طبق درخواست، سالن کنفرانس و اتاق ملاقات با ظرفیت از ۲ تا ۲۵۰ نفر، رستوران خدمت آشپزی ایتالیایی و ارمنستانی، پیتزا فروش ی، ونیز بار ۲۴h
فروشگاه هدیه و صنایع دستی.

اتاق:

حساسیست شدیدی جهت طراحی اتاقها با آخرین جدیدترین و بالاترین متد اروپا جهت سفر به یاد ماندنی لحاظ گشته است ، هر کدام از ۱۲۶ اتاق ارائه کننده ایده آل ترکیبی از راحتی و قابلیت های کامل با سیستم تهویه هوا ، اتصال رایگان به اینترنت، تلویزیون های ماهواره ای، جعبه ایمنی، تلفن و مینی بار به طور کامل stocked است.در طبقات بالا، برخی از اتاقها دارای تراسهای خصوصی با منظره خیره کننده از شهر و از کوه آرارات، کوه مقدس دارا می باشند.

ساعت ورود: ۱۳:۰۰(ظهر) ساعت خروج: ۱۲:۰۰ ظهر

تخت اضافه: امکان پذیر است.


آریام تور ارمنستان

مشاوره تور ارمنستان در ایران و صدای مشتری انتقادات و پیشنهادات:☎️ ۰۹۳۳۳۲۶۶۶۸۸
اطلاعات دفتر و کارگزار تور ارمنستان در ایروان: ☎️ ۰۰۳۷۴۹۴۷۲۲۲۰۰☎️۰۰۳۷۴۹۸۷۲۲۲۰۰
شماره دفتر: ☎️ ۰۰۳۷۴۱۰۵۲۰۸۳۴
آدرس دفتر ایروان: مازند تور ارمنستان
ارمنستان،ایروان،نعلبندیان۵۰،ساختمان شماره ۴۵

More Posts

آریام تور ارمنستان

مشاوره تور ارمنستان در ایران و صدای مشتری انتقادات و پیشنهادات:☎️ 09333266688
اطلاعات دفتر و کارگزار تور ارمنستان در ایروان: ☎️ 0037494722200☎️0037498722200
شماره دفتر: ☎️ 0037410520834
آدرس دفتر ایروان: مازند تور ارمنستان
ارمنستان،ایروان،نعلبندیان50،ساختمان شماره 45

3 دیدگاه در “هتل بست وسترن کنگرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
CLOSE
CLOSE