هتل AUA Barsam ارمنستان

هتل AUA Barsam ارمنستانReviewed by تور ارمنستان on Nov 1Rating: 5.0هتل AUA Barsam ارمنستان

هتل AUA Barsam ارمنستان

در حالی که شما در سوئیت اقامت دارید احساس خانه را دور از خانه خود خواهید داشت . سوئیتهای بزرگ این هتل مثل یک خانه طراحی شده اند و نه مثل یک اتاق هتل معمولی. این هتل در مرکز اصلی شهر قرار گرفته است ، فقط چند قدم دوراز میدان جمهوری، جنب ساختمان دولت، در قلب مراکز تجاری و جاذبه ها و سرگرمی (ارمنستان) واقعه شده.شما یک بازدید لذت بخش به یاد ماندنی در این هتل بوتیک ما منحصر به فرد خواهید داشت. در ضمن، شما سهمی به توسعه ارمنستان خواهید داشت زیرا با پول به دست آماده از سوئیت ها AUA Barsam به طور مستقیم صرف حمایت از دانشگاه آمریکایی ارمنستان و صندوق کمک هزینه تحصیلی به نفع بسیاری از دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه می شود.

موقعیت: خیابان هراپتوتیان شماره ۸ (مرکز شهر)

امكانات هتل:

عمومی و سرویس:

سرویس ۲۴ ساعت ، تهویه مطبوع عمومی ، دستگاه خودپرداز / بانکی ، تلفن و فاکس بین‌المللی ، دسترسی‌ به اینترنت ، کارت های اعتباری قابل قبول است ، نگهبانی ، حمل و نقل به فرودگاه و از فرودگاه به هتل ، پارکینگ رایگان ، خشک شویی .

اتاق:

طراحی رنگارنگ و گرم ، امکانات مدرن حمام ، کنترل حرارت مرکزی و تهویه مطبوع ، تلویزیون استاندارد و شبکه های ماهواره ای ،دسترسی به اینترنت پر سرعت (رایگان از ایستگاه کاری و لابی در هزینه تخت از اتاق مهمان) ، سه گوشی با قابلیت تماس صوتیو بیدارباش ، تنظیم زنگ ساعت / رادیو ، میز و صندلی کار ، یخچال و فریزر ، مایکروفر ، ظروف آشپزخانه ، آشکارسازهای دودالکترونیک ، سشوار .

ساعت ورود: ۱۴:۰۰(ظهر) ساعت خروج: ۱۲:۰۰ ظهر

تخت اضافه: امکان پذیر است.


آریام تور ارمنستان

تلفن تماس رزرو آپارتمان و ثبت شرکت در ارمنستان:☎️ ۰۹۳۳۳۲۶۶۶۸۸ شماره کارگزار تور ارمنستان در ایروان: ☎️ ۰۰۳۷۴۴۱۳۰۳۰۴۲ شماره رزرو آپارتمان و ثبت شرکت در ایروان: ☎️ ۰۰۳۷۴۴۱۹۱۱۱۵۹

More Posts

آریام تور ارمنستان

تلفن تماس رزرو آپارتمان و ثبت شرکت در ارمنستان:☎️ 09333266688 شماره کارگزار تور ارمنستان در ایروان: ☎️ ۰۰۳۷۴۴۱۳۰۳۰۴۲ شماره رزرو آپارتمان و ثبت شرکت در ایروان: ☎️ 0037441911159

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
CLOSE
CLOSE