چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ارمنستان برگزار شد

چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ارمنستان برگزار شدReviewed by تور ارمنستان on Dec 5Rating: 5.0 چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ارمنستان برگزار شدچهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ارمنستان برگزار شد

مدیر کل دفتر امور بین الملل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان هم اکنون به میزبانی وزارت نیرو در تهران برگزار شد.

به گزارش میراث آریا، لادن جعفری تهرانی افزود: اجلاس فوق چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان می باشد که از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۵ آذرماه سالجاری در تهران برگزار می شود.

در این اجلاس ۵ کمیته فعال شده است که نماینده دفتر امور بین الملل به عنوان رئیس کمیته دوم با عنوان کمیته علمی، فرهنگی، اجتماعی، گردشگری، بهداشت و ورزش انتخاب شده و مذاکرات دو جانبه در جهت تدوین بندهای همکاری درحال پیشرفت می باشد.

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در کنار سایر ارگان ها و دستگاه های اجرایی حاضر در این اجلاس نظیر وزارت آموزش و پرورش، وزارت نیرو، وزارت امور خارجه، وزارت بهداشت و درمان، وزارت علوم و تحقیقات، وزارت کار و امور اجتماعی، وزارت امور اقتصادی، وزارت نفت، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت ورزش و جوانان، سازمان محیط زیست در حال گفتگو با طرف های ارمنی خود می باشد که مشخصاً دو وزارت اقتصاد و وزارت فرهنگ ارمنستان همتایان این سازمان می باشند.

تعداد ۶ بند پیشنهادی سازمان متبوع در زمینه همکاری های مرتبط به طرف ارمنی ارائه شده است و در پیش نویس سند نهایی اجلاس درج خواهد شد.

یکی از مهمترین و اصلی ترین برنامه ها و هدف های استراتژیک این سازمان امضای دو سند با عناوین یادداشت تفاهم همکاری های موزه ای و سند یادداشت تفاهم همکاری های گردشگری با ارمنستان می باشد که مقرر است در جریان سفر ریاست محترم جمهوری کشورمان به ارمنستان در نیمه نخست دیماه سالجاری به امضاء برسد.

امضای این دو سند همکاری یکی از بندهای اصلی در سند نهایی اجلاس مذکور است

آریام تور ارمنستان

اطلاعات تماس :☎️ ۰۹۳۳۳۲۶۶۶۸۸ این شماره در تلگرام ، واتس اپ ، ایمو ، آی دی تلگرام : JREIRA@

More Posts

آریام تور ارمنستان

اطلاعات تماس :☎️ 09333266688 این شماره در تلگرام ، واتس اپ ، ایمو ، آی دی تلگرام : JREIRA@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واتس اپ