ارمنستان

لیست بانکهای ارمنستان

لیست بانکهای ارمنستان

1-ACBA-Credit Agricole Bank

www.acba.am

2-Anelik Bank

www.anelik.am
3-Ararat bank www.araratbank.am
4-Arexim Bank www.areximbank.am
5-Armbusiness Bank www.armbusinessbank.am
6-ArdShinInvest Bank www.ashib.am
7-ArmEconom Bank www.aeb.am
8-Armenian Development Bank www.armdb.am
9-Ameria Bank www.ameriabank.am
10-ArmSwiss Bank www.armswissbank.am
11-Artsakh Bank www.ab.am
12-BTA Bank www.bta.am
13-Converse Bank www.conversebank.am
14-HSBC Bank www.hsbc.am
15-Ineco Bank www.inecobank.am
16-Byblos Bank www.byblosbankarmenia.am
17-Mellat Bank www.bankmellat.ir
18-ProCredit Bank www.procreditbank.am
19-Prometey Bank www.prometeybank.am
20-Unibank www.unibank.com
21-VTB Bank www.vtb.am
22-Cascade Bank www.cascadebanking.com

تنها بانک فعال جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان بانک ملت می باشد.

مشاهده بیشتر

آریام تور ارمنستان

شماره تماس هماهنگی در واتس اپ :☎️ 09333266688 برای رزرو آپارتمان ، اجاره آپارتمان در ایروان و شهرهای دلیجان و دریاچه سوان ، رزرو هتل و کرایه تاکسی از مرز به ایروان و داخل شهر و تورهای داخلی ارمنستان لطفا هماهنگ بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم