ارمنستان

پارک آبی ارمنستان

پارک آبی ارمنستان

مجموعه روباز تفریحات آبی در دو هكتار، شامل استخر شنای موج دریا، جكوزی بار، سرسره‌های آبی،‌ بازی‌های آبی، استخر كودكان و … مسابقات و بازی‌های بسیاری در این پارك آبی برگزار می‌شود. اجرای موسیقی زنده، رستوران غذاهای دریایی،  از دیگر امكانات مجموعه است.

دنیای آب ایروان، مهمترین مرکز تفریحی ورزشی در پایتخت کشور ارمنستان است.این مجموعه عظیم که در حومه شهر ایروان بنا شده، از پارک آبی تابستانی و پارک آبی سالنی تشکیل شده است. این دو پارک بزرگ و جذاب در دنیای آب ایروان، محلی به مساحت سه هکتار را اشغال کرده اند تا یکی از بزرگترین پارک های آبی منطقه نام بگیرند.

دنیای آب ایروان از مجموعه ای از استخرها، سرسره های عظیم آبی، فواره ها و موج سازهای بزرگ، جکوزی و سایر امکانات تفریحی و ورزشی تشکیل شده است که همواره مشتاقان به ورزش های آبی و توریست ها را به سمت خود جلب می کند.

موقعیت جغرافیایی دنیای آب ایروان

دنیای آب ایروان در سال 2001 در یکی از زیباترین مناطق حومه شرقی شهر ایروان پایتخت ارمنستان افتتاح شد. این مجموعه دیدنی، در خیابان میاسنیکان، در منطقه نورک ایروان واقع شده است.باغ وحش ایروان و باغ گیاه شناسی از همسایگان دنیای آب ایروان هستند.

پارک آبی تابستانی دنیای آب ایروان

پارک آبی تابستانی جراشخار تنها در ماه های گرم سال، از از ماه ژوئن تا پایان سپتامبر( خرداد تا شهریور ) فعال است. این پارک آبی روباز، دارای دو استخر بزرگ، یک استخر کودکان، یک استخر V.I.P و سه استخر مخصوص ، بازیھای آبی ، سرسره های بزرگ آبی، در زمینی به مساحت دو و نیم هکتار است.مجموعه برنامه ھای شاد و مرفحی که در این پارک آبی برگزار میشود میتواند روز خوبی را برای شما رقم بزند.موسیقی زنده ای که در رستوران دریایی این مکان اجرا میشود بسیار دیدنی است.
داخل پارک آبی بار و رستوران موجود است.اجرای موسیقی زنده، رستوران غذاھای دریایی، بار سرو نوشیدنیھا از دیگر امکانات مجموعه است.انواع غذا و نوشیدنی در این پارک تابستانی دنیای آب ایروان سرو می شود. این بخش از دنیای آب ایروان، دارای یک رستوران با گنجایش 120 نفر است.

وسایل جدید و بسیار جالب این پارک زبانزد خاص و عام است.

ورود برای ھمه سنین به این پارک آبی آزاد است.

 
 

مشاهده بیشتر

آریام تور ارمنستان

شماره تماس هماهنگی در واتس اپ :☎️ 09333266688 برای رزرو آپارتمان ، اجاره آپارتمان در ایروان و شهرهای دلیجان و دریاچه سوان ، رزرو هتل و کرایه تاکسی از مرز به ایروان و داخل شهر و تورهای داخلی ارمنستان لطفا هماهنگ بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا