باشگاه گلف آرارات ارمنستان

باشگاه گلف آرارات ارمنستانReviewed by تور ارمنستان on Sep 4Rating: 5.0باشگاه گلف آرارات ارمنستانباشگاه گلف آرارات ارمنستان Ararat Valley country club باشگاه گلف آرارات، تفریحی که شما را به ارمنستان می کشاند در بهار سال 1998 میلادی واهان هونانیان

باشگاه گلف آرارات Ararat Valley country club

باشگاه گلف آرارات، تفریحی که شما را به ارمنستان می کشاند

در بهار سال ۱۹۹۸ میلادی واهان هونانیان (Vahagn Hovnanyan) در طول سفر خود به ارمنستان ایده ی تاسیس یک باشگاه گلف به ذهنش رسید و در سال ۲۰۰۰ میلادی بر روی یک قطعه زمین احاطه شده توسط آرارات پر شکوه و کوهستان آراگاتس و آرا کوه شروع به ساخت باشگاه گلف آرارات کرد .

با هدف توسعه گلف در ارمنستان به کار خود ادامه داد و در سال ۲۰۰۵ فعالیت ساخت وساز به اتمام رسیده و برای اولین بار در ارمنستان امکان بازی در یک نوع ورزش اشرافی برای ارمنیان و گردشگران کشور ارمنستان فراهم شد و باشگاه گلف آرارات به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری ارمنستان تبدیل شد.

در کنار زمین گلف وسیع ای مرکزتفریحی، ۱۸ زمین مینی گلف وجود دارد و از امکانات دیگر باشگاه گلف آرارات به وجود دو زمین تنیس، زمین فوتبال، زمین بسکتبال، زمین والیبال و استخر های شنا، رستوران و غیره می توان اشاره کرد.

با فراهم کردن این امکانات جدید به باشگاه گلف آرارات این به مجموعه باشگاه دره آرارات تغییر نام داد.

در ارمنستان تنها جایی که امکانات لازم برای ورزش گلف وجود دارد باشگاه گلف آرارت است که اولین و بهترین زمین گلف قفقاز است به شما تجهیزات ورزشی مورد نیاز را نیز می دهد.

اطلاعات تماس و رزرو

تماس با تور ارمنستان

مشاوره تور ارمنستان:

۰۹۳۳۳۲۶۶۶۸۸ whatsapptelegramimologo

آریام تور ارمنستان

اطلاعات تماس :☎️ ۰۹۳۳۳۲۶۶۶۸۸ این شماره در تلگرام ، واتس اپ ، ایمو ، آی دی تلگرام : JREIRA@

More Posts

آریام تور ارمنستان

اطلاعات تماس :☎️ 09333266688 این شماره در تلگرام ، واتس اپ ، ایمو ، آی دی تلگرام : JREIRA@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واتس اپ